Belov esitas Legioni meeskonnale võidu järel konkreetse nõudmise (0)

Tallinna Legioni peatreener Deniss Belov. Foto: Liisi Troska / jalgpall.ee

Tallinna Legion saavutas klubi ajaloo teise võidu Premium liigas, kui oli võõral väljakul 3:1 parem Tartu Tammekast. Võiduga tõusis Legion tabelis kaheksandaks ning peatreener Deniss Belov oli rahul nii tulemuse kui ka meeskonna esitusega, aga rõhutas, et edaspidi nõuab ta meeskonnalt rohkem võite ja väravaid, sest Premium liigaga kohanemine on nüüd läbi.

"Läheme igale mängule võidumõtetega ning muidugi ei näinud plaan ette, et oleme seitse mängu järjest võiduta. Nagu varemgi ütlesin, siis iga kaotus või viik peab tekitama palju mõttekohti. Tuleb analüüsida, mida saab teha paremini.

Tänaseks mänguks õnnestus meil vead ära parandada. Mänguplaan õnnestus ja toimis. Välja arvatud see, et kolmanda värava järel hakkas meeskonda 3:1 seisu liiga hoidma. Muutusime liiga ettevaatlikuks ja andsime initsiatiivi käest, aga see on psühholoogiliselt arusaadav käitumine. Eriti meeskonna puhul, kes pole seitse mängu järjest väravat lüüa," rääkis Belov.

Esimest korda pärast 19. maid kuulus Legioni põhikoosseisu vigastusest paranenud kogenud ääreründaja Kirill Nesterov, keda peatreener Belov vahepealse aja jooksul korduvalt taga igatses. "Kindlasti oli ta naasmine meeskonnale tähtis. Klass oli näha. Ta tegutseb rahulikult ja teeb oma töö ära," märkis Belov.

Legioni trumbiks on muutunud keskväljakolmik German Šlein – Denis Vnukov – Nikolai Mašitšev. "Üle-eelmises voorus ei lubanud me Paidel esimesel poolajal kesktsoonis samuti mitte midagi teha, aga kaks eksimust tõid 0:2 kaotuse. Aga täna töötas see hästi. Rünnak ja kaitse olid hästi balansis," sõnas Legioni peatreener.

REKLAAM

Võitjate kolmanda värava autoriks oli vahetusest sekkunud Marek Šatov, kes tegi küll skoori 23. mail Nõmme Kalju vastu, aga minetas seejärel vormi ja langes koosseisust välja. "Vahepealsetes mängudes tal realiseerimine ei õnnestunud, aga täna kasutas kohe esimese võimaluse ära," sai ründaja juhendajalt kiita.

Meeskonda manitses Belov aga loorberitele mitte puhkama jääma. "Eks me liigume edasi ja muutume paremaks. Kasvame meeskonnana paremini kokku. Me ei saa enam öelda, et kohaneme Premium liigaga. Esimese ringi üheksa mängu on selja taga, kohanemiseks enam ruumi ei ole. Nüüd oleme siin ja peame aina rohkem väravaid lööma ja võite teenima," rõhutas Belov.

Premium liiga 12. voorus kohtub Legion pühapäeval võõrsil FCI Levadiaga. 

SEOTUD LOOD
SEOTUD PILDID
SEOTUD MÄNGUD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK