Bayernit tümitanud armeenlane teeb endale Saksamaal nime (0)

Saksamaa kõrgliigas jätab endast sel sügisel tugevat jälge maha Armeenia koondislane Sargis Adamjan, kelle teravust sai nüüd tunda Köln.

Adamjan lõi mullu 2. Bundesligas Regensburgi Jahni eest 15 väravat ja teenis Hoffenheimilt lepingu kolmeks hooajaks.

Hooaja algus kulges 26-aastasel ründajal raskelt, kui teda kimbutasid vigastused ja esimesed minutid tulid alles viiendas voorus. Kaks vooru hiljem kohtus Hoffenheim Müncheni Bayerniga, kes alistati 2:1. Juhtumisi pääses siis Adamjan esimest korda algkoosseisu ja lõi mõlemad Hoffenheimi väravad.

Pärast seda on teda pigem kasutatud supervahetusena ning täna näitas ta end kõige paremast küljest. Köln võitis avapoolaja 1:0, Adamjan vahetati sisse 46. minutil ja kaks minutit hiljem sahistas ta oma esimese puutega juba võrku.

Viigiseis püsis tablool ka 90 minuti täitudes, aga kuuendal üleminutil teenis Adamjan Hoffenheimile penalti. Selle lõi Jürgen Locadia kindlalt allanurka ja enne homseid mänge tõusis Hoffenheim tabelis suisa teiseks.

Köln - Hoffenheim 1:2 (1:0)