Bayernile jagus väravaid ja väravalööjaid igale maitsele (0)

Müncheni Bayerni kodumäng Mainziga algas ehmatusega, kuid kõik lõppes siiski enam kui hästi.

Bayern jäi juba kuuendal minutil Mainzi vastu kaotusseisu, kui kunagi ka mängu Hollandi koondises kirja saanud Jean-Paul Boetius täpne oli. Kahe iluvärava toel oli vaheajaks ees siiski Bayern.

Teisel poolajal lisas Bayern veel neli väravat, kusjuures 6:1 võidumängus lõid kõik väravad erinevad mängijad. Ühe tabamuse ja väravasöödu sai kirja ka äsja Milano Interist saabunud Perišic.

Seni nulli peal olnud Köln noppis Freiburgi vastu kõik kolm punkti teise üleminuti väravast. Hooaja esimese võidu sai kirja ka Schalke, kelle kolmest väravast kaks lõid vastased.

Leverkuseni Bayer - Hoffenheim 0:0

Müncheni Bayern - Mainz 6:1 (0:1)
36. Benjamin Pavard, 45. David Alaba, 54. Ivan Perišic, 64. Kingsley Coman, 78. Robert Lewandowski, 80. Alphonso Davis - 6. Jean-Paul Boetius

Schalke - Berliini Hertha 3:0 (2:0)