Bayerni direktor Oliver Kahn: vajame paremat FFP-d, et üks meeskond alati ei võidaks (0)

Bayern suudab end ise majandada, kuid paljud Euroopa tipud elatuvad mingil määral omanike rahakotist. Foto: Bayerni Twitter

Müncheni Bayerni direktor Oliver Kahn usub, et UEFA peab seniseid rahalise ausa mängu ehk FFP piiranguid karmistama, et olukord jalgpallirindel võrdsustuks, vahendab DAZN.

Kahn võttis sõna seoses hiljutise kohtukaasusega, kus Manchester City spordikohtus õigeks mõisteti, kuigi UEFA oli nad varasemalt FFP reeglite rikkumises süüdi leidnud ja kaheks hooajaks eurosarjadest eemaldanud. Bayern, olgu öeldud, tegutseb iga-aastaselt kasumis.

"Minu arvates peaksime FFP-d tulevikus tõsisemalt võtma, vastasel juhul pole seda üldse tarvis," tõdes legendaarne väravavaht, kellest peaks järgmise aastal saama Bayerni tegevjuht.

"Eurosarjade näitel võib öelda, et tasakaalustatud võistlusolukorra jaoks vajame selget struktuuri ja tõsiseid reegleid. Kui tulevikus võidavad samad klubid muudkui Meistrite liiga, Bundesliga või Premier League'i, on asi minu arvates veidi igav."

REKLAAM

Kahni juttu "tulevikust" tasub muidugi suhtuda teatava umbusuga, sest Bundesliga viimased kaheksa trofeed on rännanud just Bayerni kapile. Sarnases seisus on ka Itaalia ja Prantsusmaa kõrgliigad, kus vastavalt Juventus võitnud kümme tiitlit järjest ja PSG viimasest kaheksast seitse.

SEOTUD LOOD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK