Barcelona ostis ja müüs mängija samal päeval - kaheksa miljoni nimel (2)

Eibaris sai kaitsja väärt kogemuse. Foto: Cucurella Twitter

Barcelona kasutas võimalust ja ostis vasakkaitsja Marc Cucurella Eibarist tagasi, kuid müüs ta samal päeval maha Getafele.

Cucurella laenati möödunud suvel Eibarile, kuid lepingus oli kahe miljoni euro suurune väljaostuklausel, mida Baskimaa väikeklubi otsustas juuli alguses rakendada. Tagatiseks pani Barcelona lepingusse aga võimaluse kaitsja nelja miljoni eest tagasi osta, mida nüüd omakorda kasutati: Eibari mängija sai Cucurella olla vaid 16 päeva.

Esialgu peeti võimalikuks, et Barcelona on 20-aastase vasakkaitsja osas ümber mõelnud ja tahab temast järeltulijat kümme aastat vanemale kolleegile Jordi Albale, kuid plaan oli hoopis kavalam. Järgmine tehing ei ole veel ametlik, aga kindlad allikad väidavad, et Cucurella müüakse nüüd kümne miljoni eest Getafele. See tähendaks Barcelonale ligi kaheksa miljoni euro suurust vaheltkasu.

Jalgpallimaailmas ei peeta sellist käitumist küll ülearu viisakaks, kuid Barcelona on juba soetanud Antoine Griezmanni ja üritab nüüd raha kokku kraapida Neymari palkamiseks. Hetkel on läbirääkimised siiski väga varajases faasis.

REKLAAM

2 kommentaari

heh   •  
(37.157.107.***)
Sellist trollimist ei näe isegi Football Manageris
Adekvaatne   •  
(91.129.108.***)
Eks jalgpall ongi natukene ärimaigu külge saanud, aga midagi pole salata - selline on raha mõju.

Samas tõesti ei saa Barcale kuidagi näpuga näidata, sest osapooled olid ju tagasiostu võimalusest teadlikud.

Aga samas on natukene imelik, et juba ammu on Cucurella üleminek Transfermarkt.co.uk andmeil tehtud. Ei ole täna kontrollinud, et äkki oligi tegu mõne veaga. Natuke kummaline siiski

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK