Barcelona korjas mitu eemaldamist, aga võitis siiski (0)

Raphinha tõusis Barcelona sangariks. Foto: Scanpix / Jesus Diges / EPA
FC Barcelona jäi Hispaania kõrgliiga 14. vooru kohtumises Osasuna vastu 0:1 kaotusseisu, aga võttis teise poolaja tabamuste abil siiski oma.

Kohtumine algas kiire väravaga, sest juba 6. minutil viis David Garcia kodus mänginud Osasuna juhtima. 25 minutit hiljem nägi enda ees kahe kollase kaardi tulemusel punast kaarti FC Barcelona ründeäss Robert Lewandowski. Lisaks eemaldati poolajal meeskonna pingilt eelmisel nädalal mängijakarjääri lõpetamisest teatanud Gerard Pique ning tundus, et asjad lähevad katalaanide jaoks aina rohkem rappa.

Teist kolmveerandtundi alustas Barcelona uue hingamisega, kui 48. minutil skooris noor poolkaitsja Pedri. Mäng tundus juba viigisadamasse tüürivat, kuid 85. minutil kerkis Barcelona sangariks vahetusest sekkunud Raphinha, kelle tabamuse abil kõik kolm punkti koju viidi.

Barcelona jätkab teenitud võidupunktide toel Hispaania kõrgliigas liidrina, olles kogunud 37 silma. Osasunal on koos 23 punkti, mis annab tasuks kuuenda tabelirea.