Barcelona ja Messi elasid end lõpetuseks Alavesi peal välja (0)

Hispaania kõrgliiga viimane mängude voor sai alguse Deportivo Alavesi kodus, kus Real Madridile liigatiitli kaotanud Barcelona neid halastamatult nüpeldas.

Real ei pidanud neljapäeval tiitli jaoks ise midagi tegema, sest Barcelona kaotusega oli see niikuinii nende. Kaotus Osasunale ajas teiste hulgas endast välja ka Lionel Messi, kes tõdes, et Barcelona hetkevorm ei kõlba mitte kuhugi.

Täna suudeti end vähemalt natukenegi rehabiliteerida, kui Alavesist end juba esimese poolajaga üle rulliti. Poolaeg Ansu Fati, Messi ja Luis Suareze väravatest 3:0, kogu mäng 5:0. Ühtlasi kasvatas Messi tänasega enda selle hooaja liigaväravate saldo 25 peale, teisel kohal asuval Karim Benzemal on kirjas neli vähem, aga mäng varuks.

Kui Benzema Reali eest õhtul Leganese võrku just nelja palli ei saada, siis on Messi seitsmendat korda liiga parim väravakütt.

Deportivo Alaves - Barcelona 0:5 (0:3)