Baranovi koduklubi sai Euroopas silmad pähe, AZ ja Basel jätkavad kindlalt (0)

Nikita Baranov jälgis omade võidumängu pingilt. Foto: Scanpix / Hayk Baghdasaryan / Photolure / Reuters

Konverentsiliiga teine mängupäev aitas jõujooni natuke paremini paika seada. Täiseduga jätkavad AZ Alkmaar ja Basel. Nikita Baranovi koduklubi Jerevani Pjunik sai samuti silmad pähe.

Nikita Baranov jälgis pingilt, kuidas Jerevani Pjunikul õnnestus 2:0 kummuli panna Bratislava Slovan. Tabamused sündisid sealjuures vähem kui kahe minuti sees: 35. minutil kõmmutas Artak Dashyan ja kohe otsa oli täpne Yusuf Otubanjo. H-alagrupis tõusti kolme punktiga teiseks, esikohta hoiab Žalgirise minimaalselt alistanud Basel.

E-alagrupis näitas ülemvõimu AZ Alkmaar, kes alistas Vaduzi tulemusega 4:1. Kuigi avapoolajaga sahistasid mõlemad meeskonnad, siis tugev lõpp jättis kolm silma hollandlastele. Tasuks ka grupi esikoht. Dnipro-1 sai 3:1 võidu Limassoli Apolloni üle.

Esimese portsu kirevaim kohtumine toimus seevastu Djurgardeni ja Molde vahel, kellest viimane läks juhtima 39. minuti penaltist. Teisel poolajal tuli tabamusi mõlemale poolele: esmalt virutasid rootslased kaks, siis tõi 57. minutil vähemusse jäänud Molde viigi majja. Djurgardenile päästis võidu Joel Asoro esimese üleminuti värav. F-alagrupis oli võidukas ka KAA Gent, kes lõi Shamrock Roversi võrku kolm palli.

Ka Praha Slavia ja Ballkani pidasid maha viieväravalise madina, milles tõmbasid pikema kõrre Tšehhi mehed. Kõik väravad löödi sealjuures ära juba avapoolajal, vaid 20 minutiga. Sivassporile piisas CFR Cluj alistamiseks vaid penaltist. G-alagrupis on nelja silma peal nii Praha Slavia kui ka Sivasspor, kes mängisid esimeses voorus 1:1 viiki.