Baranov kuulus sel hooajal esmakordselt Pjuniku koosseisu, Žalgiris avas Konverentsiliigas punktiarve (0)

Basel alistas Konverentsiliiga avavoorus Nikita Baranovi koduklubi. Foto: Scanpix / Stefan Wermuth / Reuters

Selle hooaja alguse vigastuse tõttu vahele jätnud Eesti keskkaitsja Nikita Baranov kuulus Konverentsiliiga H-alagrupis Jerevani Pjuniku koosseisu, aga jälgis matši Baseliga pingilt.

Esimene poolaeg Baselis lõppes 1:1 viigiseisul. Teisel poolajal lõi Basel kaks vastuseta väravat ja võitis mängu 3:1. Samas alagrupis avas punktiarve esmakordselt eurosarjas nii kaugele jõudnud Leedu meisterklubi Vilniuse Žalgiris, kes tegi Bratislava Slovaniga 0:0 viigi.

Õhtused mängud olidki väravatevaesed. Kui välja arvata Pjuniku 1:3 kaotus Baselile ja FCSB 1:3 allajäämine West Ham Unitedile, siis teistes mängudes üle kahe värava ei löödud. Kõige lähemal oldi sellele Türgis, kus Sivasspor ja Praha Slavia tegid G-alagrupis 1:1 viigi, aga Slavia raiskas kolmandal üleminutil penalti. Hiljuti Paide Linnameeskonnast Slaviasse siirdunud Ebrima Singhateh koosseisu ei kuulunud.

E-alagrupis sai AZ Alkmaar napi 1:0 võidu Dnipro-1 üle ning Vaduz ja Apollon leppisid 0:0 viiki. F-alagrupis jäid mõlemad mängud 0:0 viiki, kui Molde mängis kodus Gentiga ja Djurgarden võõrsil Shamrock Roversiga.