Baranov aitas Karmiotissa Läänemere lahingus nullimänguni (0)

Nikita Baranov tegi Küprose kõrgliigas nullimängu, kui tema tööandja Karmiotissa leppis koduväljakul 0:0 viiki Pafosega.

Baranov viibis väljakul kõik 90 minutit ja Karmiotissa hoidis senise 21 vooru peale alles kolmandat korda oma värava puhtana. Paraku tegi sama ka liigatabelis kaheksandal kohal oleva Pafose kaitseliin ja nii jäi võõrustajatel vajalik punktilisa saamata. Neljast viimasest mängust tabelisse kirjutatud kolm viiki aitavad Karmiotissal küll hoida 14 klubi konkurentsis Achnase ees eelviimast kohta, ent ikkagi ollakse väljalangemistsoonis. Pääsemine ehk 12. koht on kolme punkti kaugusel.

Tänane kohtumine kujunes omamoodi Läänemere lahinguks Vahemere kaldal, sest lisaks Eesti koondislasele Baranovile tegid Pafose eest 90 minutit kaasa soomlased Paulus Arajuuri ja Onni Valakari. Vahetusest sekkus vastase ridades aga teisel poolajal mängu Läti koondise ründaja Deniss Rakels.