Balotellil lubatakse jaanuaris minema jalutada - kui ta tahab (0)

Balotelli (sinises) ei ole suutnud Bresciat eriti aidata. Hetkel vireletakse tabeli põhjas. Foto: Interi Twitter

Suvel vabaagendina kodulinna Bresciasse kolinud Mario Balotelli (29) on vaba mees lahkuma, kui ta soovib, kinnitas klubi president Massimo Cellino.

Balotelli sõlmis suvel Bresciaga mitmeaastase lepingu ja on kaheksas liigamängus löönud kaks väravat, kuid novembris raputasid ründajat kaks skandaali. Kui kuu alguses Hellas Verona fännide rassistliku sõimu ohvriks sattudes oli ta ise süütu, siis möödunud nädalal viskas peatreener Fabio Grosso väravaküti treeningult vähese pingutamise eest välja.

Sellest olukorrast on õppida ka president Cellinol, kes nimetas vahejuhtumit kommenteerides Balotellit "mustaks" ja sattus seetõttu meedia teravdatud tähelepanu alla. Nüüd lubas Cellino, et jaanuaris meest vägisi kinni hoidma ei hakata.

"Mario on kurb, sest ta ei saa jalgpalli mängimisele keskenduda," nentis Cellino telesaates Le Iene.  "Serie A-s mängimine on tema jaoks suur ohverdus - võibolla ta arvas, et see on lihtsam. Jaanuaris võib ta vaba mehena lahkuda. Ta peab valima, kas minna üles või alla. Ennast veenma. Mina ei taha, et ta läheks. Kui ta läheb, oleme mõlemad kaotajad."

REKLAAM

SEOTUD LOOD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK