Avameelne Mesut Özil: mind on alati lihtne süüdistada (0)

Foto: Özili Twitter

Arsenalis sel hooajal meeskonnast korduvalt segastel asjaoludel välja jäänud Mesut Özil (31) oli seni vaikinud, kuid rääkis nüüd eksklusiivselt The Athleticule kriitikast, olukorrast ja tulevikust.

Özil, keda seob kopsakas leping 2021. aastani, kandis veel mullu Arsenali kaptenipaela, kuid on sel hooajal platsil käinud vaid kahes mängus, viimasest kolmest koosseisust aga sootuks välja jäänud. Peatreener Unai Emery väitel väärivad teised mehed kohta lihtsalt rohkem, kuid kuluaarides räägitakse sakslase vähesest motivatsioonist ja pensioniootusest.

"Alati seisab telekas mõni eksmängija, kes mind kritiseerib," nentis Özil. "Teised lihtsalt kordavad sama teemat ja nii jääb see kõigile pähe. Kui Arsenal suures mängus põrub, on see alati minu süü. Kuidas siis seletada neid mänge, kus ma ei mänginud? Tean, et minult oodatakse palju, aga see ei ole nii lihtne. Olen vaid üks mängija meeskonnas. Mõned vastased on meist lihtsalt paremad."

Minna ei kavatse Özil kuskile. "Mul on leping 2021. aastani ja jään siia. Mõtlesin uuele lepingule allkirja andes väga hoolikalt, aga meil oli klubiga vastastikune soov pikaajaliseks sidumiseks. Muidugi on praegune olukord mänguaja mõttes pettumus, aga professionaalina pean treeneri otsuseid austama. Tahaksin meeskonda aidata ja näen selleks lisavaeva."

REKLAAM

"Kui oleks tõsi, et olen alla andnud ja korjan lihtsalt tšekke, siis miks pingutasin hooajaeelsetel treeningutel ja mängudel nii palju? Miks tulin möödunud suvel pärast MM-i puhkuselt kolm päeva varem tagasi? Teen kõike treeneri, kaaslaste, klubi heaks. Võibolla inimesi häirib, et mul on hea leping. Mind ei huvita."

SEOTUD LOOD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK