Ats purjetas vastastest mööda, lõi värava ja andis kaks resultatiivset söötu. KuPS näitas Venemaa tippklubi noortele koha kätte (video!) (0)

Ats Purje (keskel) säras Peterburi Zeniti noorte vastu. Foto: KuPS-i Twitter

Pikaaegne Eesti koondise ründaja Ats Purje (34) näitas oma head vormi, kui lõi Soome meistri KuPS-i eest treeningmängus Venemaa suurklubi Peterburi Zeniti duublile värava ja andis kaks resultatiivset söötu.

KuPS pidas oma selle aasta esimese matši koduses jalgpallihallis, kus võõrustati Venemaa tugevuselt kolmandas liigas mängivat Peterburi Zeniti teist võistkonda (esindusvõistkond on Venemaa kõrgliiga liider). Keskpoolkaitses mänginud Purje avas skoori juba viiendal minutil, kui esmalt mitmest vastasest mööda triblas ning lõpuks terava nurga alt palli võrku saatis.

3:0 värava eeltöö tegi samuti Purje, kes röövis keskväljal vastastelt palli ning söötis selle karistusalas kaaslasele. 4:0 värava puhul suunas ta karistuslöögist antud tsenderduse ühe puutega värava ette, kust meeskonnakaaslasel tabamuse vormistamisega probleeme ei tekkinud.

45 minutiga löödud värav ja kaks antud väravasöötu lubasid Purje teiseks poolajaks puhkama. Lõpuks sai KuPS 6:0 võidu, seejuures viimase värava lõi Arttu Heinonen oma väljakupoolelt. Kõiki väravaid saab vaadata alltoodud videost.