Atletico näitas kahtlejatele koha kätte: väikeklubi üle teeniti hooaja suurim võit (0)

Marcos Llorente (eespool) ja Angel Correa neljandat väravat tähistamas. Foto: Scanpix / Rodrigo Jimenez / EPA

Viimase üheksa mänguga vaid kaheksa väravat ja kolmteist punkti teeninud Atletico Madrid tegi täna vajalikud korretkuurid ning lõi Eibari võrku lausa viis vastuseta väravat. Lisaks neile teenisid võidupunktid ka 19. kohta hoidev Alaves, kes alistas minimaalselt Huesca.

Madridis toimunud kohtumine püsis pikalt väravateta ning tasapisi võisid mõned poolehoidjad jällegi mõelda punktikaotusele, kuid avapoolaja lõpus tõttas appi Angel Correa. Viimati veebruaris skoorinud argentiinlane lõi kahe minutiga kaks ehk Atletico tavapärane tööpäev olekski nagu tehtud.

Seekord sellega aga ei lepitud ning kohe teise poolaja alguses lisati veel kaks tabamust protokolli. Ent ka siis ei tõmmatud pidurikangi, kuna 68. minutil lõi oma teise ehk Atletico viienda Marco Llorente. Tulemuseks oli seega väga kindel 5:0 võit. Jah, võib ju öelda, et mängiti "ainult La Liga viimase Eibariga", kuid tegemist on sama tiimiga, kes eelmise aasta jaanuaris Atletico ise punktideta jättis.

Sel hooajal on Atletico vaid korra suutnud sama suure võidu teenida, kui esimeses voorus alistati Granada 6:1. Suureskooriline triumf aitab tiimil hoida ka positiivset meeleolu, mis viimaste nädalatega võis ära kaduda.

Atletico Madrid - Eibar 5:0 (2:0)