Atalanta süvendas Roma mõõna ja näitas, et on Meistrite liigaks valmis (video!) (0)

Atalanta sai Meistrite liiga 1/8-finaali eel koduliigas raske mängu, aga hea emotsiooni, kui AS Roma vastu tuldi kaotusseisust välja ja võideti 2:1.

Jäme eksimus kaitses aitas Edin Dzekol roomlased poolajaks juhtima viia, kuid Atalantal õnnestus seis juba 60. minutiks ümber pöörata.

Juba nelja päeva pärast võõrustab Bergamo klubi Meistrite liigas Valenciat ning oma senist hoogu jätkates mängitakse kuninglikus klubisarjas ka uuel hooajal.

Roma on korjanud viimasest seitsmest liigamängust ainult neli punkti ning Meistrite liigasse viivast neljandast kohast, mida hoiab enda käes just Atalanta, jäädakse nüüd kuue punkti kaugusele.

Teises õhtuses mängus vormistas üllatuse Genoa, kes lõi üheksakesi lõpetanud Bologniale kolm vastuseta väravat. See tähendas ühtlasi, et Georgi Tunjovi koduklubi SPAL-i lootused püsima jääda pisenesid veelgi.

Bologna - Genoa 0:3 (0:2)