Aston Villa kapteni neli aastat kestnud võidupõud sai lõpu (0)

Inglismaa kõrgliigas sai hooaja esimese võidu uustulnuk Aston Villa, kes sai kodus 2:0 jagu Evertonist.

Evertoni jaoks on poolaja kaotamine sisuliselt juba punktide kaotus, sest viimati suudeti teise kolmveerandtunniga tagant võidule jõuda 2015. aastal. Täna lõi Wesley Villa eest esimesel poolajal ühe ja ka teine poolaeg kuulus lõpuks Villale, sest viiendal üleminutil vormistati 2:0 võit.

Eriti magus oli see triumf Villa kapteni Jack Grealishi jaoks, kes oli kaotanud järjest 20 (!) Inglismaa kõrgliiga kohtumist. Viimati teenis ta punkte 2015. aasta 9. mail, kui alistati Villaga 1:0 West Ham United. Villa enda jaoks lõppes 15-mänguline Premier League'i võiduta seeria, millest 14 eelmist kohtumist oli kaotatud.

Aston Villa - Everton 2:0 (1:0)