Asi selge: Messi on Barcelona peale vihane, kuid jätkab klubis (0)

Foto: Champions League / Twitter

Kuuekordne maailma parim jalgpallur Lionel Messi teatas, et jätkab järgmisel hooajal Barcelonas, sest ei olnud nõus minema kohtusse klubi vastu, mida ta armastab ja kus on olnud 20 aastat.

"Ma jätkan Barcelonas ning minu suhtumine ei muutu, olenemata sellest, kui palju ma tahtsin lahkuda," ütles Messi eksklusiivintervjuus portaalile Goal.com. "Ma annan endast parima. Ma tahan alati võita, olen võitlushimuline ning mulle ei meeldi kaotada. Soovin alati nii klubile, riietusruumile kui ka endale parimat."

Kataloonia suurklubi ei saavutanud möödunud hooajal midagi ning Meistrite liiga veerandfinaalis kaotati Müncheni Bayernile 2:8. Messi esitas klubile lahkumissoovi, kuid seda ei rahuldatud. Ta on Barcelona ja klubi presidendi Josep Maria Bartomeu peale vihane. "Bartomeu ütles mulle, et saan pärast hooaega otsustada, kas tahan minna või jääda. Ta ei pidanud oma lubadusest kinni."

"Kui teatasin lahkumissoovist oma naisele ja lastele, siis see oli julm draama," lausus 33-aastane Messi. "Kogu pere hakkas nutma, minu lapsed ei tahtnud Barcelonast lahkuda ja kooli vahetada. Vaatasin kaugemale, tahan mängida kõige kõrgemal tasemel, võita tiitleid, võistelda Meistrite liigas. Sa võid seal võita või kaotada, sest see on väga keeruline, kuid sa pead seal võistlema."

REKLAAM

Uuele väljakutsele pani käe ette Bartomeu. "Nüüd on nad kinni asjaolus, et ma ei esitanud oma lahkumissoovi enne 10. juunit, aga selgus, et hooaeg jätkub koroonaviiruse keskel. See haigus muutis olukorda. See on põhjus, miks kavatsen jääda - president ütles mulle, et saan lahkuda ainult siis, kui minu eest makstakse 700 miljoni euro suurune väljaostuklausel. See on võimatu."

Messi oleks saanud Barcelonast lahkuda ainult ühel tingimusel, kuid seda teed ei soovinud argentiinlane minna. Ta jätkab Barcelonas järgmise hooaja lõpuni. "Oli veel üks võimalus lahkumiseks - see oli kohus. Ma ei lähe kunagi Barcelona vastu kohtusse, sest see on klubi, mida ma armastan ja mis on mulle kõik andnud - Barcelona andis mulle kõik ja mina andsin klubile kõik. Barcelona kohtusse andmine ei tulnud mul kordagi pähe."

Messi märkis, et talle teeb haiget, et inimesed kahtlesid tema pühendumises klubisse, mida ta on 20 aastat enda koduks nimetanud. "Ma ei tundnud end üksikuna. On inimesi, kes on alati minu kõrval olnud. See on minu jaoks piisav ja teeb mind tugevamaks. Kuid sain haiget asjadest, mida kuulsin inimestelt ja ajakirjanikelt, kes kahtlesid minu pühendumises Barcelonasse ning ütlesid asju, mida ma enda arvates ei väärinud. See aitas mul inimestes näha tõde."

Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK