Artjuninil ja Baranovil oli vastuoluline pühapäev (0)

Baranov (16) sai liigadebüüdil kaotuse. Foto: Beroe Facebook

Bulgaaria kõrgliigas oli Eesti jalgpalluritel vastuoluline päev - üks mängis ja kaotas, teine istus ja võitis.

Esmalt käis platsil Artjom Artjunini koduklubi Veliko Tarnovo Etar, kes ei andnud piirilinnaklubile Ruse Dunavile teisel poolajal võimalust ja pandi paika 3:0. Novembris tagasi Eesti koondisesse pääsenud kaitsja jälgis kohtumist pingilt ja võimalust ei saanud.

Stabiilselt Eesti koondise algkoosseisu kuuluv Nikita Baranov astus Stara Zagora Beroe eest oma esimeses liigamängus platsile kaks ja pool tundi hiljem ning sai kirja 90 minutit. Vaatamata sellele, et Beroe oli enne tänast kogunud Sofia Septemvrist ligi kolm korda rohkem punkte, siis see neid ei aidanud ja lõpuks teeniti 0:1 kaotus.

Tabelis on Beroe 36 punktiga viies, Etar 33 punktiga seitsmes. Nelja päeva pärast lähevad mehed vastamisi juba omavahel.