Artjunini kümneminutiline platsilolek päädis koduklubi jaoks krahhiga (+ Hein) (0)

Bulgaaria kõrgliigas käis Veliko Tarnovo Etari eest platsil Artjom Artjunin, kes tuli mängus Tsarsko selo vastu vahetusest sisse 80. minutil.

Võõrsil mänginud Etar oli vahetult enne tunni täitumist löödud väravatest astunud 2:0 eduseisu, kuid kodumeeskond suutis 89. ja 90+4. minuti väravastest 2:2 viigini jõuda.

Viimases kolmes mängus võiduta olev Etar on tabelis 14 meeskonna seas kümnes. Kuuendast kohast, peale mida tabel seitsme vooru pärast pooleks lüüakse, jäädakse kaheksa punkti kaugusele. Kolmemängulise kaotusteseeria lõpetanud Tsarsko selo on tabelis 12. kohal.

Karl Jakob Hein jälgis pingilt, kuidas Arsenali U23 meeskond alistas koduväljakul 3:1 Blackburni eakaaslased. Arsenal tõusis tabelis liidriks, kuid punkti kaugusel oleval Chelseal on kaks mängu ja kahe silma kaugusel oleval Derbyl üks mäng vähem peetud.