Artjunin ja Etar said väärt võidu, Beglarišvili jaoks kordus eilne päev (0)

Artjom Artjunin ja Veliko Tarnovo Etar alistasid Türgis treeninglaagris 3:1 Poola kõrgliiga kolmanda meeskonna Poznani Lechi.

Etar võitis kontrollmängus avapoolaja 2:0, Artjunin pääses väljakule mängu teiseks pooleks. Seal mindi esmalt 3:0 ette, kuid lõpus lubati Lechil siiski auväravaga vastata.

Eile Groznõi Ahmatiga 1:1 viiki leppinud Zakaria Beglarišvili ja Budapesti Honved kordasid täna tulemust Šveitsi klubi FC Aarau vastu. Taas sai Beglarišvili mängida esimese poolaja, mil löödi ka mõlemad väravad.  Seekord asus Honved ise ette, kuid lubas kolm minutit hiljem viigistada.