Arsenali meelemuutus tõmbas Metsa kunagise kaitsepartneri üleminekule kriipsu peale? (0)

Pablo Mari ja Karol Mets. Foto: NAC-i koduleht

Kuigi Flamengo kaitsja Pablo Mari pidi nädalavahetusel minema Arsenali meditsiinilisele ülevaatusele, paistab nüüd, et üleminek jääb sootuks ära.

Hooajal 2017-2018 koos Karol Metsaga NAC Breda kaitseliini selgroo moodustanud 26-aastane Mari lahkus suvel Manchester City süsteemist, mille hingekirja oli ta kuulunud eelnevad kolm aastat. Uueks koduklubiks sai Flamengo, kelle hispaanlane aitas nii Brasiilia kui ka Lõuna-Ameerika meistritiitlini.

Nüüd oli Mari siirdumas 9 miljoni euro eest Londoni Arsenali, kel on juba päris mitu aastat olnud just keskkaitsjatega kõige põletavamad probleemid ning kelle hädadele ei ole suutnud lahendust pakkuda ka suvel saabunud David Luiz.

Mari saabus laupäeval Londonisse, et seal meditsiiniline ülevaatus läbida. Kuid nüüd on diili toimumine kahtluse all, kuivõrd Arsenal soovis teda hoopis laenule tuua.

REKLAAM

Anonüümseks jääda sooviv Flamengo direktor sõnas Daily Mailile: "Ma juba rääkisin Pablo Mariga. Me ootame teda täna pärastlõunaks Ninho do Urubusse (Flamengo treeningkeskusesse, et alustada hooajaeelset ettevalmistust - M. P.). Me nõustusime ta üleminekusumma eest maha müüma ja ta saabus Londonisse, kuid Arsenal muutis tingimusi. Flamengo on tõsine klubi." Ajaleht lisas oma allikatele tuginedes ka, et läbirääkimised klubide vahel päris katkenud veel ei ole.

Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK