Arsenali järjekordne lõppvaatus Euroopa liigas (0)

Arsenal läheb taaskord koduväljakul heastama võõrsil tehtud vigu - seekord on klubil vaja päästa Rennes'is teenitud 1:3 kaotus.

• Kõikide mängude nimekirja leiad uudise lõpust.

Kui 1/32-finaalis oli Arsenali Barõssavi BATE-ga korralikult raskustes, siis koduväljakul siiski tuldi kaotusseisust välja ja jõuti rahulikult edasi kaheksandikfinaali. Nüüd on Arsenal taaskord samas seisus, ainult et klubi peab vähemalt kahe väravaga võitma.

Surve Arsenali õlgadel on suur ning peatreener Unai Emery teab, et mäng saab raske olema. "Ma tahangi raskeid mänge mängida, keeruliste olukordade ja tulemustega," toonitas Emery mängueelsel pressikonverentsil.

"Peame kokku hoidma ja kodustaadionil võimsa atmosfääri tekitama, et meie toetajad saaksid aidata meil endast parima anda."

Interi võimalus kurva seeria lõpetamiseks

Milano Inter ei ole nii Meistrite liiga kui ka Euroopa liiga veerandfinaali jõudnud alates 2010/11 hooajast, kui Meistrite liiga veerandfinaalis saadi Schalke käest hävitav 3:7 kaotus kahe mängu peale.

Nüüd on Interil haruldane võimalus oma kurb seeria lõpetada, kuna Frankfurdi Eintrachtiga jäädi võõrsil 0:0 viiki. Klubi peab aga hakkama saama ilma staarründaja Mauro Icardita ja tema asenduse Lautaro Martinezita.

Peatreener Luciano Spalletti oli mängueelsel pressikonverentsil teadlik olukorra suurusest. "Peame sellele mängule keskenduma liiga asemel," toonitas Spalletti. "Mängijad teavad, et tegu on otsustava hetkega."