Argentina avas Messi tsenderdusest võiduarve (0)

Lionel Messi. Foto: Scanpix / Ricardo Moraes / Reuters

Argentina teenis Copa Americal ühe viigi kõrvale esimese võidu, alistades Uruguay 1:0.

Tabamus sündis 13. minutil. Lionel Messi andis tsenderduse ja Guido Rodriguez lõi peaga postipõrkega palli üle väravajoone, saades kirja oma koondisekarjääri esimese värava.

Uruguay ei suutnud teha kohtumise jooksul ühtki pealelööki raamide vahele. Veerand tundi enne lõppu proovis Luis Suarez käärlööki, see lendas üle ja mööda.

Argentinaga samas tempos liigub Tšiili, kes alistas 1:0 Boliivia. Värava lõi kümnendal minutil Benjamin Brereton.

Argentina - Uruguay  1:0 (1:0)
13. Guido Rodriguez

Tšiili - Boliivia  1:0 (1:0)
10. Benjamin Brereton

A-alagrupi tabeliseis: Argentina 4 punkti (2 mängust), Tšiili 4 punkti (2), Paraguay 3 punkti (1), Uruguay 0 punkti (1), Boliivia 0 punkti (2).