Antonovi koduklubi pikendas kaotuseta seeria neljamänguliseks (0)

Ilja Antonov andis augustis Soccernet.ee-le intervjuu, kus rääkis oma olukorrast Armeenias. Ta istub Ararat-Armenia pingil. Foto: Oliver Tsupsman

Eesti poolkaitsja Ilja Antonovi koduklubi Ararat-Armenia saavutas Armeenia kõrgliigas hooaja kolmanda võidu, alistades Jerevanis lähirivaali Noahi 3:1.

Ararat-Armeenia haaras juhtohjad kaheksandal minutil, kui skooris David Humanes. Noahi viigivärav sündis 35. minutil, kui sahistas Alexandre Oliveira, kuid neli minutit hiljem tähistas Jeisson Martinez. Teisel poolajal hoolitses Ararat-Armenia värava eest Sargis Šahinjan.

27-aastane Antonov, kes ei ole tänavusel hooajal koduklubis mänguminuteid teeninud, kuulus küll Ararat-Armenia pingile, kuid mängu ei pääsenud.

Ararat-Armenia on kuue mänguga kogunud 11 punkti, omades neljamängulist kaotuseta seeriat, ning asub kümne klubi konkurentsis viiendal kohal, aga on konkurentidega võrreldes pidanud vähem mänge. Liidrikohal on seitsme mänguga 14 punkti teeninud Urartu. Noah on sarnaselt Ararat-Armeniale kogunud 11 punkti, kuid pidanud kaheksa mängu ja paikneb kuuendal kohal.