Antonovi koduklubi otsustav mäng viiakse Armeeniast Küprosele (liiga peatati!) (0)

Foto: Ararat-Armenia

Seoses Armeenias välja kuulutatud sõjaolukorraga on vastu võetud kaks väga loogilist otsust, mis mõlemad puudutavad Ilja Antonovi koduklubi Ararat-Armeniat.

Juba homme oleks pidanud Jerevanis toimuma Ararat-Armenai Euroopa liiga play-off'i kohtumine Belgradi Crvena zvezda vastu. Kui seni on klubi saanud rahulikult kodus külalisi võõrustada, siis praegusel ajal on see välistatud. Nii liigutas UEFA mängu Küprosele ja see saab avavile Eesti aja järgi kell 20.00.

Samuti avaldas Armeenia jalgpalliliit oma kodulehel teate, et kõik nende egiidi all toimuvad võistlused on tähtajatult edasi lükatud. Ararat-Armenia jaoks on hooaeg koduliigas alanud katastroofiliselt. Mullune meisterklubi pole esimesest kolmest voorust võitnud ühtegi mängu ja tabelis leitakse end kümne meeskonna konkurentsis üheksandalt realt.

Kohe tuleb peale ka koondisepaus - esmalt peaks Armeenia võõrustama Albaaniat, siis Gruusiat ja 14. oktoobril peaks koondis lendama Tallinnasse, kus madistatakse Eestiga. 

REKLAAM

Eesti Jalgpalli Liidu infojuht Mihkel Uiboleht kinnitas Soccernet.ee-le, et tänase seisuga peaks mäng planeeritult toimuma. Teistsugust sõnumit pole seni tulnud ka muudest kanalitest, kuid FIFA ja UEFA andsid eile Prantsusmaa päevalehele L'Equipe mõista, et jälgivad Mägi-Karabahhi konflikti tähelepanelikult.

SEOTUD LOOD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK