Anierile piisas kuuest mänguminutist, et kollane kaart teenida (Zlidnis võitis 10:0) (0)

Henri Anier. Foto: Jana Pipar / jalgpall.ee

Muangthong Unitedi ründaja Henri Anier sai Tai kõrgliiga 15. voorus mänguminutite poolest senise hooaja kõige lühema kohtumise, kuid see ei takistanud tal kollast kaarti korjamast.

Muangthong läks Bangkok Unitedi vastu teise poolaja alguses juhtima, aga pidi leppima 1:1 viigiga. Anier sekkus vahetusest 84. minutil (ehk hiljem kui kunagi varem sel hooajal), kui mõlemad väravad olid löödud. Üleajal teenis Eesti koondislane oma hooaja neljanda kollase kaardi.

Muangthong United paikneb kümnendal tabelireal, Bangkok on neljas.

Vahetusest sekkus ka Inna Kiss-Zlidnis, kelle koduklubi Ferencvaros alistas Ungari naiste kõrgliiga 12. voorus Szent Mihaly 10:0. Kiss-Zlidnis vahetati sisse 56. minutil 7:0 eduseisus. Ferencvaros jätkab täiseduga ning väravate vahega 102:4 tabeli tipus.