Andrejevile toetunud Legion võttis Tulevikult revanši (0)

Premium liiga 16. vooru kohtumises alistas TJK Legion Viljandis 2:0 sealse Tuleviku. Võitjate mõlemad väravad lõi kogenud Nikita Andrejev.

Tänavuse esimese omavahelise mängu 0:2 kaotanud Legion avas skoori juba 17. minutil, kui Leonid Arhipovi madal sööt vasakult äärelt jõudis Gerdo Juhkami ebaõnnestunud puute kaudu Andrejevile, kes mängis palli endale mugavamalt ette ja lõi Karl-Romet Nõmmele püüdmatult 1:0. Teist korda tegi sama mees enne pooltunni täitumist skoori peaga, suunates võrku Andrei Sidorenkovi nurgalöögi.

Avapoolaja üleminutitel oli Legionil suurepärane võimalus edu veelgi kasvatada, kui Martin Allik kukutas karistusalas Arhipovi ja kohtunik Karl Koppel määras penalti. Sidorenkovi löögi tõrjus aga Nõmm. Legion ei pidanud siiski raisatud šanssi kahetsema, sest Tulevik teisel poolajal tabamuseni ei jõudnudki, suur roll oli selles ka Legioni väravas hiilgavat mängu teinud Pavel Londakul.

Tulevik jätkab liigatabelis 24 punktiga viiendana. Legion tõusis küll 13 punkti peale, ent püsib endiselt 9. tabelireal.