Andre Gomesi karm vigastus varjutas jalgpallimängu tulemuse (0)

Everton ja Tottenham pidasid Inglismaa kõrgliigas väärt lahingu, kuid 1:1 viiki varjutas Andre Gomesi erakordselt tõsine jalavigastus.

Võimalustevaese avapoolaja järel oli 63. minuti väravaga kangelaseks kerkimas viimasel ajal kriitikute hambusse jäänud Dele Alli, aga kümmekond minutit hiljem võinuks temast saada ka antikangelane - tsenderdus ripsas karistusalas Alli kätt, kuid VAR leidis pärast ikka mõttepausi, et penaltit see väärt ei ole.

79. minutil pöördus mängu fookus aga pea peale. Tottenhami ründaja Heung-Min Son üritas keskväljal Evertoni Andre Gomesilt palli võita, kuid jäi taklamisega selgelt hiljaks. Kui lõunakorealane püsti kargas ja vabandama läks, pidi ta koheselt pea ära pöörama. Son sai muidugi punase ja lahkus pisarates, Gomes viidi ära kanderaamiga. Korduste põhjal võib öelda, et Evertoni mehe jalg jalg jäi kukkudes väga õnnetult keha alla.

Lõpuks jäi Tottenham ilma ka võidust. Mängule määrati tosin üleminutit ja sellest Evertonile piisas, et viigipunkt välja pigistada.

Everton - Tottenham 1:1 (0:0)