Ancelotti Crvena zvezdast: nad on meistrid aja raiskamises ja sukeldumises (0)

Napoli peatreener Carlo Ancelotti nentis pärast 0:0 viiki Belgradi Crvena zvezdaga, et värav oleks tulnud ära lüüa enne viimast veerandtundi.

Itaalia tipp valdas Serbia pealinnas oodatult rohkem palli ja tabas kahel korral latti, kuid ei suutnud kodumeeskonna väravavahti kordagi suure surve alla panna. Et C-alagrupis kohtutakse veel Liverpooli ja PSG-ga, on Napoli juba pärast esimest mängu sattunud üsna keerulisse seisu.

"Oli selge, et viimased 15 minutit tulevad teistsugused. Nad on professionaalid aja raiskamises ja sukeldumises. Nad mängivad kompaktselt ja otsivad pidevalt vigu," lahkas Ancelotti Crvena zvezda mänguplaani, "aga probleem ei olnud selles. Oleksime pidanud varem värava lööma. See oli lähedal, aga meil puudus vajalik säde."

Teises C-alagrupi mängus alistas Liverpool PSG hilisest väravast 3:2. Järgmiseks võõrustab Napoli just Inglismaa meeskonda.