Ametlik: Tammekas lepinguta jäänud kogenud ääremängija liitus Vaprusega (5)

Sander Kapper liitus Pärnu Vaprusega. Foto: Pärnu JK Vaprus / Facebook

Mullu Premium liigas kümnenda koha saanud, aga Tallinna Legioni loobumise tõttu koha kõrgliigas säilitanud Pärnu Vaprus teatas Sander Kapperi liitumisest.

28-aastane äärepoolkaitsja esindas eelmisel hooajal Tartu Tammekat, kelle eest mängis mullu Premium liigas 31 kohtumist, lõi kaks väravat ja andis kolm resultatiivset söötu.

Põlvevigastusest taastuv Kapper rääkis jaanuari alguses Soccernet.ee-le, et Tammeka loobus päev enne operatsiooni pakkumisest ja ta jäi töötuks. "Olen endiselt väga motiveeritud ja tunnen, et olen ideaalvanuses, mul on veel palju anda ja soov on jalgpalliga edasi tegeleda, sest olen seda teinud suurema osa oma elust. Ma ei soovi veel jalgpalliga lõpparvet teha!" sõnas Kapper.

Uuel hooajal tõmbab teravjalgne mängumees selga Vapruse särgi. "Soovin esmalt tänada Vapruse juhtkonda võimaluse eest jätkata oma jalgpallurikarjääri kõrgliigas. Ootan koostööd treeneriga väga, et tema kogemustest õppida. Tunnen, et olen võimeline aitama klubi saavutama seatud eesmärke," lausus Kapper uue koduklubi sotsiaalmeedia vahendusel.

REKLAAM

Ta lisas: "Pärnu fännid on minu silmis alati väga lojaalsed olnud nii rasketel kui ka headel hetkedel. Proovin kiiresti selgeks saada Pärnu inimeste kultuuri ja põhimõtted ning läbi selle olla positiivne eeskuju kõikidele Vaprusega seotud inimestele."

Isiklikus plaanis soovin kiiresti terveks saada ja tuua esindusmeeskonda professionaalset suhtumist ja vajalikku kõrgliiga kogemust. Kindlasti soovin edasi anda ka teadmisi ja oskusi Vapruse noormängijatele."

Kapper on Premium liigas mänginud kokku 215 kohtumist ja löönud 18 väravat. Lisaks Tammekale on ta esindanud ka Viljandi Tulevikku.

SEOTUD LOOD
5 kommentaari

Vapper Karu   •  
(185.97.251.***)
Selline pommuudis, mega täiendus! Nüüd on meil oma Ronalts.
Morten Palu   •  
(46.131.16.***)
meil juba oli..
stranglers   •  
(88.196.252.***)
tore, go pärnu
humorist   •  
(213.180.19.***)
Jääb loota, et motivatsioon ei saa kannatada kui iga nädal tappa saadakse terve liiga käest.
ZinedineZidane   •  
(88.196.65.***)
Saame näha, kui võimas Prins on meeskonna kokkupanemisel, aega ju veel on. Praeguse kooseisuga pakun 100 väravat lastakse sisse lüüa, võiks 70 värava peale suuta mängida, siis oleks lootust viimasest kohast hoiduda.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK