Ametlik: Natho sõlmis Levadiaga kolmeaastase lepingu (8)

Foto: FCI Levadia

Eelmisel Premium liiga hooajal väravasöötude arvestuses esikohta jaganud Venemaa poolkaitsja Amir Natho (25) langes tänavu Nõmme Kalju peatreener Sergei Frantsevi soosingust välja ning siirdus nüüd Tallinna Levadiasse.

Natho sõlmis FCI Levadiaga kolmeaastase lepingu. "Olen väga rõõmus, et Amir meiega liitus!" ütles Levadia kaaspeatreener Marko Savic klubi kodulehele. "Oleme teda alates eelmisest hooajast hoolega jälginud ning leidnud, et ta sobiks nii oma jalgpallialaste kui ka inimlike omaduste poolest suurepäraselt meie meeskonda. Oleme väga tänulikud klubi presidendile Viktor Levadale, tänu kellele sai Natho üleminek võimalikuks."

"Olen FCI Levadia meeskonnaga liitumise üle väga rõõmus! Tunnen end uues keskkonnas suurepäraselt, kaasmängijad võtsid mind väga hästi vastu ning meeskonnas valitseb erakordselt mõnus atmosfäär! Ootan pikisilmi eelseisvaid mänge ja annan endast kõik. et omaltpoolt FCI Levadia meeskonda püstitatud eesmärkide täitmisel maksimaalselt aidata. Olen südamest tänulik klubi presidendile Viktor Levadale ning peatreenritele Marko Savicile ja Vladimir Vassiljevile, et nad minusse usuvad ning kutsusid mind oma meeskonda," sõnas Natkho.

Seoses Eesti-siseste üleminekute puhul kehtiva seitsme päeva reegliga saab Natho Levadia esindusmeeskonna eest debüteerida 7. augustil A. Le Coq Arenal toimuvas kodumängus FC Kuressaare vastu.

REKLAAM

SEOTUD LOOD
8 kommentaari

footsoccer   •  
(85.253.31.***)
Levadia teeb jätkuvalt õigeid käike.
Kaljust on kahju...Rimo Hundi lahkumise järel on olnud ainult alla poole liikumine!!
kaiiz   •  
(185.78.44.***)
Õigeid käike,Eestis tiitli võitmiseks või :)
JALGPALL TV NINE   •  
(37.157.118.***)
Bravo Levadia!!!
Suvaline Jope   •  
(81.90.124.***)
Mitmed Levadia "õiged käigud" on juba klubist minema saadetud. Natho isetseb ja tujutseb ning tema mängutuju on vastasel jõulise mänguga lihtne rikkuda. Ennustan talle Levadias lühikest karjääri.
MR11   •  
(146.255.181.***)
Rimo Hundi lahkumise järel on olnud ainult alla poole liikumine!!

😀😀😀😀 See Hunt oli/on samasugune kloun nagu praegu seal see Tamm!
footsoccer   •  
(91.129.106.***)
Paar poissi ei hammustanud esimese lause "kerget" irooniat läbi.
Leval on korralik tiim ja liiga palju erineva natuuriga mängijaid ei maksa ka kokku kuhjata.
To mr11: see sama Hunt oli põhivend, kes tõi kaljule teise tiitli ja toetas Liliut rünnakul, nii et too lõi kõik võrgud puruks.....lammas oled!
R21   •  
(87.119.182.***)
Ära solva lammast!
MRH   •  
(90.191.132.***)
Jah, oli vist nii, et pärast Hundi lahkumist oli Liliu oma eelmise hooaja hale vari.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK