Ametlik: Kaljus testimas käinud Paide ääremängija liikus hoopis Saaremaale (2)

Siim Aer hakkab rinnal kandma nüüd Kuressaare logo. Foto: Brit Maria Tael

Premium liigas eelmisel aastal seitsmendal kohal lõpetanud FC Kuressaare laenas Paide Linnameeskonnalt 22-aastase ääremängija Siim Aeru. 

Kahe hooaja vahel tehti selgeks, et mullu erinevate sarjade peale üle 2000 mänguminuti teeninud Aer senises koduklubis ei jätka. Nii käis Paide Linnameeskonna duubelmeeskonnas kaptenina põhiraskust kandnud ääremängija end näitamas ka Nõmme Kalju FC-le, kuid kokkuleppeni ei jõutud. Seepeale sai ta kutse liituda Kuressaarega.

"Tunnen Romani (Kuressaare peatreener Roman Kožuhhovski - toim.) juba varasemast ja kui ta tegi ettepaneku Kurega liitumiseks, siis otsustasin sellest võimalusest kinni võtta," lausus Aer uue koduklubi pressiteenistuse vahendusel, lisades, et ta tundis kohe algul, et see on koht, kus tahaks olla, Kurega liitumine tundus olevat õiget samm ja keskkond, kus areneda.

Aer lisas: "Proovin oma tugevused Kure kasuks rakendada. Tahan rünnakul teravusi luua, olla kaitsemängus abiks ja võitluses agressiivne. Samas saab ka juurde panna kõiges ja eeskätt tuleb tõsta võimekust töötada äärel nii rünnakul kui kaitses. Meeskonna seis on hea, kõik näevad trennis vaeva ja ma ei näe põhjust, miks peaksime ebaõnnestuma."

REKLAAM

Kožuhhovski hindab kõrgelt Aeru kvaliteeti, tehnikat ja väljakunägemist. "Ta oli tugevas meeskonnas, kuid sai seal põhikoosseisus vähe mänguaega. Minul on tema osas vaid positiivne tagasiside ja tegu on ääremängijaga, kes võib edukalt tegutseda mõlemal äärel," sõnas ta.

Aer on Premium liigas pidanud kokku 30 kohtumist ning löönud ühe värava. See juhtus 2019. aasta juunis, kui Paide Linnameeskond tegi 7:0 võidumängu justnimelt Kuressaare vastu. Eelmisel hooajal oli Aer tihti mänguvalmis, kuid tema teeneid vajati vaid kolmel korral.

2 kommentaari

Härra Porloon   •  
(146.255.182.***)
Keegi võiks need Kožžuhovski kõik vastused võtta, mis ta andnud pärast teiste klubide flop playereid saades, ja panna üheks lõiguks. Laseks korra AI-l kontrollida, ma pakun et need kommentaarid on kõik chat gpt-ga tehtud :D
Kebab   •  
(91.129.102.***)
Pralkiri on vale. Siim läks ikka Tallinna, mitte Saatemasle.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK