Ametlik: Barcelona laenas Coutinho välja ja on valmis temast lõplikult vabanema (0)

Philippe Coutinho. Foto: Müncheni Bayerni Twitter

Hispaania suurklubi Barcelona ning Saksamaa tipp Müncheni Bayern jõudsid kokkuleppele Philippe Coutinho ülemineku osas, mille alusel pallib brasiillane viimaste ridades esialgu käimasoleva hooaja jooksul.

Bayern maksab Barcelonale laenu eest 8,5 miljonit eurot, mis ei sisalda 27-aastase ääreründaja palka. Ühtlasi leppisid kaks klubi omavahel kokku, et hooaja lõpus saab Bayern Coutinho välja osta 120 miljoni euro eest. Täpsel sama suure summa eest liikus mees 2018. aasta talvise üleminekuakna sees Liverpoolist Barcelonasse, kuigi erinevate klauslite põhjal võis see lõpuks kasvada 160 miljoni euroni.

"Minu jaoks tähendab see käik uut väljakutset uues riigis ning ühes Euroopa parimas klubis. Ootan seda väga. Nagu Müncheni Bayernilgi, on ka minul suured ambitsioonid ning olen veendunud, et suudan eesmärkideni jõuda koos uute meeskonnakaaslastega," sõnas Coutinho Bayerni kodulehele.

Barcelonas jäi Coutinho saagiks 75 mängu, 21 väravat ja 11 väravasöötu. Seal tuli ta kahel korral Hispaania meistriks ning võitis ka Hispaania karika ja superkarika.

REKLAAM

Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK