Allkirjad olemas! Levadia sõlmis MLS-is mänginud keskkaitsjaga kaheaastase lepingu (1)

Vukašin Latinovic. Foto: FCI Levadia

Eesti tunamullune meister andis oma kodulehel teada selle talve kümnendast liitujast, kui nendega sõlmis kaheaastase kontrahti 25-aastane keskkaitsja Vukašin Latinovic. Eestis hakkab mees kandma särki numbriga neli.

Serbia juurtega jalgpallur on varasemalt mänginud põhiliselt ainult USA-s, kus ta on esindanud üliõpilasliigas mängivat Milwaukee Panthersit, USL League Two's pallivat Chicago FC Unitedit ning MLS-ist tuntud New York City FC-d. Seejuures neist viimasega tuli ta 2021. aastal riigi meistriks ning eelmisel septembril õnnestus tal ka võita USA ja Mehhiko parimate vahel peetav Campeones Cup. Keskkaitsja ise pääses viimase kahe aasta jooksul MLS-is platsile kaheksal korral.

"Olen väga õnnelik, et sain liituda sellise klubiga nagu on Levadia," rääkis USA ja Serbia passi omav Latinovic uue klubi koduleheküljel avaldatud sõnavõtus. "Väljakutse tundus mulle äärmiselt huvitav, kuna Levadia on Eesti üks kõige edukamaid klubisid ning mul tekkis suur soov aidata klubil võita kõik tiitlid ning esineda hästi Euroopa karikasarjades. Lisaks tundus mulle väga põnev teha koostööd uue peatreeneri Curro Torresega. Olen alati edule pühendunud ning soovin seda sama teha ka FCI Levadias."

REKLAAM

Õnnelik oli ka klubi president Viktor Levada, kes tõdes, et tegemist on igati professionaalse mängumehega: "Oleme uhked, et meiega liitus järjekordne meister. Tema karakter aitab meil saavutada parimaid tulemusi nii Eestis kui ka Euroopa klubisarjades. Ta on väga pühendunud mängija ja alates oma esimesest päevast on ta näidanud professionaalsust ning kirge mängida meie klubi eest. Soovin Vukile palju edu meie ühiste eesmärkide täitmisel!"

Levadiaga on lisaks Latinovicile liitunud ka väravavahid Oliver Ani ja Maksim Pavlov, brasiillasest ründaja Felipe Felicio ja kaitsja Heitor Marinho dos Santos, ukrainlasest Ilja Markovskõi ning Eestis mänginud Aleksander Filatov, Ioan Jakovlev, Henri Käblik ja Edgar Tur. Peale eelmist hooaega on võistkonnaga hüvasti jätnud lausa kuraditosin mängijat.

1 kommentaar

Arsenal ja Kalev   •  
(145.14.1.***)
Eks meie kesine kultuur jätab uutele tulijatele oma jälje. Samas ägedad liitumised.
Ja noh vana eest ära ja uus peale käib eemalt vaadates nii nagu peab. Alati saab keegi vana liiga ja alati saab keegi uus võimaluse.

Ebakindel muidugi, et konarlikul murul ja meie kliimas kiirelt sellist muutust taodelda saab. Eks näis. Ja pigem kasuks kui EJL suudab objektiivseid järeldusi teha, sõltumata kuidas hooaeg lõppeb.

Tundub põnev kuna rohkem ju keegi miskit suuremat muutust ei tee. Paide natukese haaval paremaks, kui eeldused klapivad ja NK sama. Teised tegutsevad oma liinides.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK