Allast: üritame võimalikult kiiresti omad analüüsid teha, nukrutseda pole siin midagi (0)

Foto: Jana Pipar / jalgpall.ee

Tallinna Kalevi keskkaitsja Markus Allast oli peale 1:4 kaotust Paide Linnameeskonnale nördinud meeleolus, kuid kinnitas, et väravate löömine on andnud meeskonnale uue hingamise.

Allast tunnistab, et meeskonda on viimases kolmes mängus löödud kolme värava näol justkui elu tagasi tulnud. "Kolm mängu on nüüd olnud sellised, kus me oleme ise ka saanud värava lüüa ja nagu mingi hingamine on tulnud tagasi. Selles mõttes on olnud areng, aga punktide näol ei ole juurde saanud midagi."

Teise poolaja alguses jäi Kalev platsile tulekuga isegi veidi hiljaks, millest võib järeldada, et riietusruumis oli mõni oluline jutt pooleli. Sellest hoolimata lasti teise poolaja esimese veerandtunniga Paidel kaks väravat ära lüüa ning mäng pea täielikult ära tappa. Mis seal teise poolaja alguses valesti läks? "Läks nii, nagu läks ka Flora vastu. Oli tunne, et siit võib midagi tekkida ja esimeste minutitega võttis vastane selle lootuse ära. Ise magasime, ei teinud oma ülesandeid nii, nagu pidime. Esimesel poolajal täitsime oma ülesandeid hästi, aga teisel poolajal jäime uimaseks ja nii see läks."

Järgmises liigamängus on Kalevit ees ootamas samuti tabeli tagumise otsa meeskond Kuressaare, kellelt tuleb iga hinna eest kolm punkti võtta. "Oleme muidugi teadlikud, et nendega meil on suurem võimalus, aga ega me nendele viimasele kolmele mängule, mis praegu olid (Flora, Tammeka ja Paidega - M. K.) ei läinud teistsuguse suhtumisega. Oleme alati üritanud võtta maksimumi ja teeme seda ka Kuressaare vastu."

REKLAAM

Kui meeskond pidevalt kaotab, siis võib see hakata pärssima meeskonnavaimu ja muutuda mängijatele painavaks. Allasti sõnul Kalevil sellega probleeme ei ole. "Üritame võimalikult kiiresti omad analüüsid teha, nii nagu saame. Ega siin nukrutseda ei ole midagi, me teame, et meil on veel võimalik midagi siit saavutada ja selle nimel me teeme tööd. Kui me kõik sellesse ka usume, nii nagu see praegu on, siis ei ole põhjust nukrutseda ka."

SEOTUD MÄNGUD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK