Ainsalul ja Lvivil libises Ukraina hiiu vastu väärt punkt napilt käest (0)

Mihkel Ainsalu. Foto: Lvivi koduleht

Mihkel Ainsalu ja FK Lviv olid Ukraina kõrgliigas väga lähedal magusale viigile kuulsa Kiievi Dinamoga, kuid pidid lõpuks leppima siiski valusa 1:3 kaotusega.

Viktor Tsõgankov viis teise poolaja alguses penaltis Dinamo juhtima, kuid Horvaatia kaitsja Maks Delic viigistas peagi. Võiduväravani jõudis Dinamo alles 87. minutil, kui täpne oli Mõkola Šaparenko. Neli minutit varem oli Lviv jäänud kümnekesi, kui teise kollase kaardi sai keskkaitsja Maroine Mihoubi. Viiendal üleminutil vormistas lõppskoori Vladislav Suprijaga.

Ainsalu viibis platsil 90 minutit ja sai 25. minutil kollase kaardi. Lviv on kaotanud mõlemad senipeetud mängud ja on tabelis viimasel real, Dinamo seevastu hoiab Poltaava Vorskla järel teist kohta. Nädala pärast peetavas järgmises voorus võõrustab Lviv Luhanski Zorjat, kellel on sarnaselt nendega kahest mängust kirjas kaks kaotust.