Ainsalu jättis Floraga hüvasti: olen nii naeratanud kui ka kannatanud (5)

Foto: Jana Pipar / jalgpall.ee

End Ukraina kõrgliigaklubile FK Lviv näidanud Eesti koondise poolkaitsja Mihkel Ainsalu jättis Instagramis oma senise koduklubi FC Floraga hüvasti.

"On olnud nii väga häid aegu kui ka mitte kõige paremaid. Olen nii naeratanud kui ka kannatanud, kuid tänu sellele olen õppinud ja kasvanud. Flora on andnud mulle palju häid momente, mida ja keda mäletada. Eelkõige imelist meeskonda, suurepäraseid treenerid ja unustamatuid fänne. Tänan klubi kõige eest. Soovin kõigile parimat, kellega sai seda rada üheskoos käidud. Ain out," seisis tema postituses.

FK Lviv on viimase nädala jooksul pidanud kaks kontrollmängu - 5. augustil viigistati 1:1 Polesjega, kolm päeva hiljem 2:2 Ternopili Nõvaga. Teise mängu puhul teatas klubi koduleht, et väravad lõid testimisel viibinud mängijad, aga Ainsalu (ega ka teisi testitavaid) nimeliselt kusagil ei mainitud.

Juuli lõpus teatas FC Flora spordidirektor Soccernet.ee-le, et Ainsalu võib välisklubidega läbirääkimisi pidada. "Leppisime kokku, et klubi annab talle vaba voli pidada läbirääkimisi välisklubidega uue töökoha leidmiseks ilma, et FC Flora seaks sellele üleminekule mistahes tingimusi," sõnas Hurt.

REKLAAM

Lviv lõpetas Ukraina kõrgliiga mullu 11. kohaga. Meistrisarja tõusis klubi 2018. aastal, peatreeneriks sai tänavu juunis grusiin Giorgi Tsetsadze. Komplekteeritud on meeskond peamiselt ukrainlastest ja brasiillastest. Uus hooaeg algab esialgse info kohaselt 22. augustil.

SEOTUD LOOD
5 kommentaari

Thugie   •  
(146.255.181.***)
Läks testimisele alles, ja juba jätab hüvasti?
sanderk   •  
(90.190.194.***)
Sorga läks ilma testimiseta ära, äkki on Ainsalu tase ka nii kõrge, et põhjalik testimine pole vajalik?
Ukrainast tagasi tulles oleks kaks nädalat karantiini, et niisama ehku peale sinna testima praegusel hetkel vist ei läheks.
AinUlttauntau   •  
(87.119.182.***)
Kui veel 6-7 meest lahkuks, saaks Florast lõpuks tõsiseltvõetav klubi, kus ei oleks sellist meeletut konkurentsi erinevatele positsioonidele.
Heiti Heli   •  
(37.157.111.***)
“kus ei oleks sellist meeletut konkurentsi erinevatele positsioonidele”
Konkurents on just see, mis viib edasi, konkurents paneb mängijad pingutama igas trennis 100% ning arenema tänu sellele..
AinUlttauntau   •  
(87.119.182.***)
Ei ole, väike konkurents ja garanteeritud mänguaeg. See teeb mehest - mängumehe.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK