AIK kaotas Sloveenias, aga sai võõrsilvärava kätte (0)

Karol Metsa koduklubi Stockholmi AIK kaotas Meistrite liiga teise eelringi avamängu Sloveenias, aga 1:2 skoor jätab neile kordusmänguks siiski head šansid.

Sloveenia meister NK Maribor läks juba kuuendal minutil juhtima, kuid Henok Goitom, kelle kaks väravat tagasid eelmisel nädalal AIK-le edasipääsu, jõudis sihile ka Mariboris. Kodumeeskond lõi juba enne poolaega veel ühe värava, kuid teisel poolajal võrgud enam ei sahisenud.  Mets tegi kaasa kogu kohtumise.

Ka eelmises ringis kaotas AIK avamängu võõrsil 1:2, kuid kordusmatš Ilja Antonovi koduklubi Ararat-Armenia vastu kallutati enda kasuks 3:1 paremusega.