AC Milani ründajat karistati hiigelpika võistluskeeluga (Metsa koduklubile trahv) (0)

AC Milani ründaja Ante Rebic. Foto: AC Milani Twitter

Euroopa jalgpalliliidu (UEFA) distsiplinaarkomisjon määras AC Milani horvaadist ründajale Ante Rebicile viiemängulise võistluskeelu punase kaardi eest, mille ta teenis oma eelmise koduklubi Frankfurti Eintrachti ridades.

Rebic eemaldati Euroopa liiga play-off'i kordusmängu Eintracht - Strasbourg 44. minutil, kui ta tegi jõhkra vea vastaste väravavahile. Eemaldamise järel sõimas ta näo täis abikohtunikul. UEFA määratud karistusest tuli kolm mängu eemaldamise ja kaks mängu kohtuniku sõimamise eest.

Kuigi pahateo ajal oli Rebic Eintrachti mängija, jäävad tagajärjed Milani kanda, kelle ridadesse ta paar päeva hiljem siirdus. Seda eeldusel, et kui Milan järgmist korda eurosarja kvalifitseerub, on Rebic endiselt nende mängija. Käimasoleval hooajal Milan eurosarjades ei osale ja seega jääb Rebici mängukeeld ootele.

Viiemänguline võistluskeeld on UEFA kontekstis erakordselt range karistus.

REKLAAM

UEFA distsiplinaarkomisjon avalikustas eile otsused ka mitmete muude juhtumite osas. Erinevate pahategude eest said trahvi näiteks Antverpeni Royal (46 250 eurot), Belgradi Crvena Zvezda (72 000 eurot), Karol Metsa koduklubi Stockholmi AIK (8000 eurot) ja Glasgow Celtic (12 500 eurot). 

Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK