A-koondise kombel: Argentina noored langesid ülimalt dramaatilisel moel (0)

Argentina A-koondis pole Lionel Messi suutnud favoriidikoormat kanda ja täpselt samamoodi läks U17 MM-il ka Argentina noortel.

Esimene poolaeg kulges argentiinlaste jaoks suurepäraselt ning see võideti 2:0. Paraguay tegeles rohkem kaartide võtmisega, aga riietusruumis tehti õiged korrektuurid.

Edasi murdis Paraguay tati ja tahtejõu pealt. Esimene värav löödi tagasi tänu VAR-ile, kes fikseeris, et pall käis enne päästmist üle väravajoone. Teine tuli täpse kauglöögiga ja kolmas Diego Duarte ülimalt meisterlikust sooritusest. Duarte istus turniiri esimeses mängus pingil, aga pärast seda on kirja saanud 270 minutit ja igas kohtumises ka värava.

Argentiinlaste suurim täht Matias Palacios lõpetas turniiri pauguga - null väravat skoorinud Messi mantlipärija sai kirja kollase kaardi ja seitsmendal üleminutil suisa otse punase.

Alates veerandfinaalidest näitab Soccernet.ee kõiki kohtumisi otsepildis. Veerandfinaalpaarid on: Lõuna-Korea - Mehhiko; Holland - Paraguay; Hispaania - Prantsusmaa ja Itaalia - Brasiilia.

Argentina - Paraguay 2:3 (2:0)
27. Exequiel Zeballos, 42. Matias Godoy - 58. Lautaro Cano, 73. Diego Torres, 86. Diego Duarte