62 sekundi jooksul löödud kolm väravat aitasid Narva Unitedi napi võiduni (0)

Narva United teenis saalijalgpalli meistriliiga avavoorus tänu 62 sekundi jooksul löödud kolmele väravale 3:2 võidu JK Kohila üle.

Narva kaotas võõrsil esimese poolaja 0:1, kuid läks 26. ja 27. minuti tabamustest 3:1 juhtima. Lõppseisu vormistas Kohila viimasel minutil.

Kaks korda skooris Unitedi eest Sergei Leontovitš. Ühe korra olid täpsed võitjatest Vitali Kutuzov ning kaotajatest Sander Kõva ja Jaan-Kristjan Kaalma.

Avavoorus on olnud võidukad ka Tallinna Cosmos ja Sillamäe Silmet. Vooru lõpetab täna õhtul tiitlikaitsja Viimsi Smsraha ja esiliigast üles tõusnud Rummu Dünamo kohtumine.

Mitteametlik protokoll (EJL-i kodulehelt):

1. novembril kell 19.00 Kohila Spordihoones

JK Kohila - Narva United FC  2:3 (1:0)
9. Sander Kõva, 40. Jaan-Kristjan Kaalma - 26. Vitali Kutuzov, 26., 27. Sergei Leontovitš

Hoiatused: 22. Taavi Aus, 35. Radek Valdre - 29. Semjon Fedotov, 32. Vitali Kutuzov, 34. Sergei Aleksandrov
Pealtvaatajaid: 50
Kohtunikud: Grigori Ošomkov, Lauri Salei
Kolmas kohtunik: Kristjan Kattus

Kohila: Mario Kuum, Taavi Aus, Martin Heinaru, Sander Kõva, Radek Valdre, Jaan-Kristjan Kaalma, Tanel Oeselg, Sten Mattias Oksaar, Madis Rajando, Karl Rasmus Tiislär, Juri Kuznetsov.

Narva: Nikolai Pulkkinen, Sergei Aleksandrov, German-Guri Tsvibelberg, Andrei Gornev, Vitali Kutuzov, Andrei Rešetnikov, Renat Osmanov, Dmitro Kalininski, Sergei Leontovitš, Aleksandr Starodub, Daniil Dikopavlenko, Semjon Fedotov.