53 miljoni euro sakslane lõi esimese värava, aga Chelsea langes penaltiseerias (0)

Tottenham Hotspur alistas Inglismaa liigakarika esimeses 1/8-finaalis kodus Londoni Chelsea penaltiseerias 5:4. Normaalajal löödi kaks väravat: Chelsea-karjääri esimese värava lõi Timo Werner ning Tottenhami poolel skooris Erik Lamela.

24-aastane Werner on tänavusel hooajal kuulunud Chelsea algkoosseisu kõigis seni toimunud Premier League'i mängudes ja teeninud kaks penaltit, kuid väravaarve avas 53 miljoni euro sakslane alles nüüd, kui skooris 19. minutil Tottenhami vastu. Tottenhami viigivärav sündis 83. minutil, kui debütant Sergio Reguilon leidis karistusalast Lamela.

Kuna rohkem väravaid ei löödud, selgus liigakarika esimene veerandfinalist penaltiseerias, kus Chelsea viimane lööja Mason Mount eksis. Tottenhami poolel olid täpsed kõik penaltipunktil käinud mängijad: Eric Dier, Lamela, Pierre-Emile Hojbjerg, Lucas Moura ja Harry Kane.

Manchesteri klubid United ja City mängivad pääsu nimel veerandfinaali kolmapäeval, kui kohtuvad vastavalt Brighton & Hove Albioni ja Burnleyga. Neljapäeval mängivad omavahel Liverpool ja Londoni Arsenal. Ülejäänud paarid: Newport County - Newcastle United, Everton - West Ham United, Brentford - Fulham ja Aston Villa - Stoke City.