280 000 inimest tahab, et Kolumbia ja Inglismaa uuesti mängiksid (0)

Hetkeseisuga on inglased kaheksa parema hulgas ja vaevalt see muutub. Foto: balkanweb.com

Ligi 280 000 inimest on andnud allkirja petitsioonile, millega nõutakse palju kirgi kütnud Kolumbia ja Inglismaa kaheksandikfinaali üle vaatamist.

Petitsiooni algatas Kolumbia noormees Juan Diego Garcia, kes õpib ülikoolis õigusteadust. Kirjelduses teatab ta, et mängu kahes episoodis ei kasutatud VAR-i ja kohtunik Mark Geiger tegi vale otsuse: esmalt Inglismaa kasuks määratud penalti ja hiljem Carlos Bacca tühistatud värava puhul.

"Nende kahe olukorraga juhtis kohtunik mängu Inglismaa meeskonna kasuks, omamata kummakski otsuseks õiglast põhjust," kirjutas Garcia. Lõpuks kaotas Kolumbia penaltiseerias 3:4 ja langes konkurentsist. Mängu järel kritiseerisid Geigeri vilepartiid nii Kolumbia mängijad kui paljud kõrvalseisjad.

Kui FIFA mängu tõepoolest üle vaataks ja otsustaks, et Geiger tegi valed otsused, tuleks kaheksandikfinaal ilmselt uuesti mängida. Tegu oleks ajaloolise ja äärmiselt ebatõenäolise otsusega, sest juba laupäeval kohtuvad inglased veerandfinaalis Rootsiga.

REKLAAM

SEOTUD LOOD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK