2003. aastal sündinud ründaja lõi Bayerni tiitlist kolme võidu kaugusele (0)

Jamal Musiala. Foto: Scanpix / Matthias Hangst / EPA / POOL

Veebruarikuus Inglismaa asemel Saksamaa koondise valinud Jamal Musiala on jalgpallimaailmas tõusev nimi ning on end Müncheni Bayernis arvestavasse rolli mänginud. Nüüd vedas ta klubi kolme võidu kaugusele järjekordsest meistritiitlist.

Nädala keskel Meistrite liigast langenud Bayern on üsnagi tõsises vigastuste kriisis - kui laatsaret paari nime jagu pikem oleks, siis oleks põneva arutelu koht, kas tummisem kooslus pidi mängu jälgima telerist või jooksis platsile algkoosseisus. Kaasa ei löönud näiteks Serge Gnabry, Robert Lewandowski, Douglas Costa, Leon Goretzka, Niklas Süle, Corentin Tolisso.

Eric Maxim Choupo-Motingi ühe ja Musiala kahe värava toel pääses Bayern siiski avapoolaja lõpuks Wolfsburgi vastu 3:1 juhtima, aga mäng polnud sellega veel tehtud, sest 54. minutil vähendas Maximilian Philipp Wolfsburgi kaotusseisu minimaalseks. Kuivõrd lisaminutitel sai vigastada ka Lucas Hernandez, siis mängiti kokku ligi sada minutit, aga Bayern sai oma 3:2 võidu kätte. 18-aastasest Musialast sai tänasega ajaloo noorim mängumees, kes Bundesligas kuue väravani jõudnud.

Kuivõrd teisel kohal asuv Leipzig võib maksimaalselt kokku saada 76 punkti, siis on Bayernil vaja teenida veel kaheksa punkti ehk üheksandaks järjestikuseks meistritiitliks piisaks kolmest võidust.

Augsburg - Arminia Bielefeld 0:0

Borussia Mönchengladbach - Frankfurdi Eintracht 3:0 (1:0)