11. vooru sümboolne koosseis: Floralt esimesi punkte röövinud Trans on esindatud kahe mängijaga (4)

Foto: Brit Maria Tael

Premium liiga üheteistkümnenda vooru sümboolses koosseisus on esindatud seitse klubi ning neljast tiimist on võrdselt kaks mängijat. 

Sümboolse koosseisu väravasuul seisab esmakordselt Maardu puurivaht Ilja Kassjantšuk, kes päästis oma tiimi päris mitmel korral terve mängu vältel, tehes nullimängu, enim tõrjeid ning enim supertõrjeid. Kaitseliini sümboolsesse tiimi kuulub juba viiendat korda Muhammed Sanneh, kes sai vooru paremuselt teise InStat Indeksi. Keskkaitses on Maximiliano Ugge, kes päästis viimasel sekundil Kaljule magusad kolm punkti. Tema kõrval Transi mängumees Irie, kes lõi tabeliliidrite vastu värava ning äärekaitses on Flora kapten Gert Kams, kes andis Transi vastu mängus ühe väravasöödu. 

Nagu kaitseliinis, nii on ka poolkaitseliinis kõik erineva klubi mängijad. Paidest on äärepoolkaitsja Yann Michael Yao, kes sai kirja värava ning vooru parima InStat Indeksi. Kolmese keskpoolkaitseliini moodustavad Josept Saliste, kes lõi oma koduklubi vastu 2:2 viigivärava, Konstantin Vassiljev, kelle purakas viis Flora piirilinlaste vastu juhtima ning Tammeka poolkaitsja Mihkel Järviste, kes sai jala valgeks Paide vastu. Paremas äärepoolkaitses on Levadia võõrleegionär Gando, kes andis 3:0 võidumängus ühe väravasöödu.

REKLAAM

Üksiku ründajana mahtus sümboolsesse koosseisu Kalju mängumees Hector Nunez, kes sai jala valgeks Kuressaare vastu.  

11. vooru sümboolne koosseis:

4 kommentaari

Teadja   •  
(85.29.21.***)
Peale Kalju mängu Kuressaare vastu kirjutasite, et Nunez oli niivõrd kehv.
Kes eksib, kas Premium Liiga ametnikud, InStati statistika või Soccernet?
Sillamäe   •  
(146.255.183.***)
Tegemist on tiluliluga. Sellise koosseisuga ei lähe ükski terve mõistusega treener mängima. Vähemalt medalipretendent. Maardu või Kalev aga oleks selle koosseisuga rahul.
to Teadja   •  
(91.129.111.***)
+1

Soccernet võiks seda kommenteerida. :D
oeh   •  
(82.131.84.***)
see koosseis pannakse kokku mänge nägemata mingite numbrite pealt. statistikast ei saa kunagi teha otsest järeldust, et kuule see on jube hea või see jube halb vend, sest statistika on statistika ja arvestab ainult mõõdetavaid komponente. nunez on halb ja seda näeb kaugele.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK